Home / Bez kategorii / Lista startowa – ACH Bieg Walentynkowy 14 luty

Lista startowa – ACH Bieg Walentynkowy 14 luty

ACH Bieg Walentynkowy, Armageddon Challenge, Biegi z przeszkodami
Numer Startowy Imię Nazwisko Drużyna Rodzaj Biegu Godzina Startu Stan płatności
1 Marta Frankel Beginner 3 km 15 przeszkód 16:00 Zapłacono
2 Marta Frankel Beginner 3 km 15 przeszkód 16:00 Zapłacono
3 Małgorzata Leonarska Beginner 3 km 15 przeszkód 16:00 Zapłacono
4 Małgorzata Leonarska Beginner 3 km 15 przeszkód 16:00 Zapłacono
5 Tomasz Michalski Beginner 3 km 15 przeszkód 16:40 Zapłacono
6 Joanna Zasina Beginner 3 km 15 przeszkód 16:40 Zapłacono
7 Maciej Rygas Beginner 3 km 15 przeszkód 16:20 Zapłacono
8 Maciej Rygas Beginner 3 km 15 przeszkód 16:20 Zapłacono
9 Joanna Maletka Beginner 3 km 15 przeszkód 16:40 Zapłacono
10 Krzysztof Jakubowski Beginner 3 km 15 przeszkód 16:20 Zapłacono
11 Krzysztof Jakubowski Beginner 3 km 15 przeszkód 16:20 Zapłacono
12 Natalia Żukowska Beginner 3 km 15 przeszkód 16:00 Zapłacono
13 Ewa Konikiewicz Beginner 3 km 15 przeszkód 16:40 Zapłacono
14 Małgorzata Krukowska Beginner 3 km 15 przeszkód 16:40 Zapłacono
15 Małgorzata Krukowska Beginner 3 km 15 przeszkód 16:40 Zapłacono
16 Tomasz Zakrzewski Beginner 3 km 15 przeszkód 16:00 Zapłacono
17 Marta Kołaczyńska Beginner 3 km 15 przeszkód 16:00 Zapłacono
18 Krzysztof Feliciak Beginner 3 km 15 przeszkód 16:40 Zapłacono
19 Krzysztof Feliciak Beginner 3 km 15 przeszkód 16:40 Zapłacono
20 Martyna Błasiak Beginner 3 km 15 przeszkód 16:00 Zapłacono
21 Katarzyna Ławecka Beginner 3 km 15 przeszkód 16:00 Zapłacono
22 Jakub Górka Beginner 3 km 15 przeszkód 16:00 Zapłacono
23 Jakub Górka Beginner 3 km 15 przeszkód 16:00 Zapłacono
24 Jakub Pytka Beginner 3 km 15 przeszkód 16:20 Zapłacono
25 Jakub Pytka Beginner 3 km 15 przeszkód 16:20 Zapłacono
26 Justyna Jurek Beginner 3 km 15 przeszkód 16:40 Zapłacono
27 Justyna Jurek Beginner 3 km 15 przeszkód 16:40 Zapłacono
28 Kamil Rosiński Beginner 3 km 15 przeszkód 16:00 Zapłacono
29 Katarzyna Werner Beginner 3 km 15 przeszkód 16:00 Zapłacono
30 Katarzyna Werner Beginner 3 km 15 przeszkód 16:00 Zapłacono
31 Daniel Uzdowski Beginner 3 km 15 przeszkód 16:00 Zapłacono
32 Karolina Majewska Beginner 3 km 15 przeszkód 16:00 Zapłacono
33 Marta Dąbrowska Beginner 3 km 15 przeszkód 16:40 Zapłacono
34 Rafał Dunajewski Beginner 3 km 15 przeszkód 16:40 Zapłacono
35 Rafał Dunajewski Beginner 3 km 15 przeszkód 16:40 Zapłacono
36 Piotr Świstak Beginner 3 km 15 przeszkód 16:00 Zapłacono
37 Szymon Bielecki Beginner 3 km 15 przeszkód 16:20 Zapłacono
38 Tomasz Rios Turek Beginner 3 km 15 przeszkód 16:40 Zapłacono
39 Tomasz Rios Turek Beginner 3 km 15 przeszkód 16:40 Zapłacono
40 Maciej Kostrzon Beginner 3 km 15 przeszkód 16:00 Zapłacono
41 Karolina Skiba Beginner 3 km 15 przeszkód 16:00 Zapłacono
42 Michał Owczarek Beginner 3 km 15 przeszkód 16:20 Zapłacono
43 Michał Owczarek Beginner 3 km 15 przeszkód 16:20 Zapłacono
44 Agata Pierscionek Beginner 3 km 15 przeszkód 16:00 Zapłacono
45 Agata Pierscionek Beginner 3 km 15 przeszkód 16:00 Zapłacono
46 Agata Kulińska Beginner 3 km 15 przeszkód 16:20 Zapłacono
47 Agata Kulińska Beginner 3 km 15 przeszkód 16:20 Zapłacono
48 Weronika Łotowska Beginner 3 km 15 przeszkód 16:40 Zapłacono
49 Weronika Łotowska Beginner 3 km 15 przeszkód 16:40 Zapłacono
50 Arkadiusz Filipowicz Beginner 3 km 15 przeszkód 16:40 Zapłacono
51 Aleksandra Cylwik Beginner 3 km 15 przeszkód 16:00 Zapłacono
52 Aleksandra Cylwik Beginner 3 km 15 przeszkód 16:00 Zapłacono
53 Anna Sprawka Beginner 3 km 15 przeszkód 16:20 Zapłacono
54 Albert Peła Beginner 3 km 15 przeszkód 16:40 Zapłacono
55 Olga Pietrzak Beginner 3 km 15 przeszkód 16:40 Zapłacono
56 Olga Pietrzak Beginner 3 km 15 przeszkód 16:40 Zapłacono
57 Katarzyna Ławecka Beginner 3 km 15 przeszkód 16:00 Zapłacono
58 Agnieszka Myszkiewicz Beginner 3 km 15 przeszkód 16:40 Zapłacono
59 Agnieszka Myszkiewicz Beginner 3 km 15 przeszkód 16:40 Zapłacono
60 Agnieszka Markiewicz Beginner 3 km 15 przeszkód 16:00 Zapłacono
61 Anna Kotwicka Beginner 3 km 15 przeszkód 16;00 Zapłacono
62 Renata Dziedzic Beginner 3 km 16:40 Zapłacono
63 Renata Dziedzic Beginner 3 km 16:40 Zapłacono
64 Marlena Połaska Beginner 3 km 16:40 Zapłacono
65 Marcin Ozga Beginner 3 km 16:00 Zapłacono
66 Julia Sielicka Beginner 3 km 16:40 Zapłacono
67 Julia Sielicka Beginner 3 km 16:40 Zapłacono
68 Małgorzata Targowska Beginner 3 km 16:40 Zapłacono

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *