Home / Bez kategorii / Lista startowa – ACH Edycja Zimowa 25 luty

Lista startowa – ACH Edycja Zimowa 25 luty

Numer Startowy Imię Nazwisko Drużyna Rodzaj Biegu Godzina Startu Zapłacono
1 Andrzej Skolik Beginner 3 km 11:20 Zapłacono
2 Karolina Nowicka Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
3 Julita Titz-Koza Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
4 Łukasz Rudnicki Beginner 3 km 11:40 Zapłacono
5 Damian Stefaniak Beginner 3 km 11:40 Zapłacono
6 Joanna Centkowska Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
7 Kinga Królikowska Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
8 Sylwia Zielińska Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
9 Jacek Królikowski Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
10 Piotr Jurkowski Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
11 Adrian Bieliński Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
12 Jakub Druzic Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
13 Damian Kiepas Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
14 Agata Fidut Beginner 3 km 11:20 Zapłacono
15 Michał Nowaczyk Beginner 3 km 11:20 Zapłacono
16 Łukasz Kołbuc Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
17 Bartłomiej Sienkiel Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
18 Wojciech Górniak Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
19 Tomasz Rowiński Beginner 3 km 11:40 Zapłacono
20 Żaneta Rowińska Beginner 3 km 11:40 Zapłacono
21 Artur Ślufirski Beginner 3 km 11:40 Zapłacono
22 Michał Chabiera Beginner 3 km 11:40 Zapłacono
23 Konrad Zwierzyński Beginner 3 km 11:40 Zapłacono
24 Katarzyna Giżyńska Ventus Beginner 3 km 11:00 Płatne w dniu biegu
25 Marcin Domański Ventus Beginner 3 km 11:00 Płatne w dniu biegu
26 Dariusz Mączynski Ventus Beginner 3 km 11:00 Płatne w dniu biegu
27 Piotr SZpojankowski Ventus Beginner 3 km 11:00 Płatne w dniu biegu
28 Krzysztof Buraczewski Ventus Beginner 3 km 11:00 Płatne w dniu biegu
29 Paweł Siemieniak Ventus Beginner 3 km 11:00 Płatne w dniu biegu
30 Łukasz Nowociński Ventus Beginner 3 km 11:00 Płatne w dniu biegu
31 Magdalena Zielińska Ventus Beginner 3 km 11:00 Płatne w dniu biegu
32 Joanna Ziółkowska Ventus Beginner 3 km 11:00 Płatne w dniu biegu
33 Piotr Hyliński Ventus Beginner 3 km 11:00 Płatne w dniu biegu
34 Marta Siemieniak Ventus Beginner 3 km 11:00 Płatne w dniu biegu
35 Paulina Brzozowska-Siemieniak Ventus Beginner 3 km 11:00 Płatne w dniu biegu
36 Mariusz Antczak Ventus Beginner 3 km 11:00 Płatne w dniu biegu
37 Damian Sztabnik Ventus Beginner 3 km 11:00 Płatne w dniu biegu
38 Marta Bogotko Beginner 3 km 11:40 Zapłacono
39 milosz majewski Beginner 3 km 11:20 Zapłacono
40 Dariusz Uchorczak Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
41 Paweł Adach Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
42 Bartosz Tekielski Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
43 Janusz Błaszczak Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
44 Marcin Dubiel Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
45 Piotr Świstak Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
46 Beata Wnuk Beginner 3 km 11:40 Zapłacono
47 Aleksandra Rosloniec Beginner 3 km 11:40 Zapłacono
48 Piotr Kostrzyński Beginner 3 km 11:40 Zapłacono
49 Piotr Kostrzyński Beginner 3 km 11:40 Zapłacono
50 William Tshisense Kabulonga Beginner 3 km 11:20 Zapłacono
51 Łukasz Komierowski Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
52 Artur Brzeziński Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
53 Maciej Turkot Beginner 3 km 11:00 Oczekujące
54 Antoni Madziarski Beginner 3 km 11:40 Oczekujące
55 Katarzyna Płaska Beginner 3 km 11:40 Oczekujące
56 Anna Dach Beginner 3 km 11:20 Oczekujące
57 Michał Nowakowski Beginner 3 km 11:00 Oczekujące
58 Inga Grabarczyk Beginner 3 km 11:00 Oczekujące
59 Kamila Tracz Beginner 3 km 11:20 Oczekujące
60 Piotr Jarzębina Beginner 3 km 11:40 Oczekujące
61 Hubert Hudzik Beginner 3 km 11:40 Oczekujące
62 Damian Bukowski Beginner 3 km 11:20 Oczekujące
63 Ireneusz Bajdurski Beginner 3 km 11:40 Oczekujące
64 Kamil Papka Beginner 3 km 11:00 Oczekujące
65 Michał Skalski Beginner 3 km 11:00 Oczekujące
66 Kamil Popławski Beginner 3 km 11:20 Oczekujące
67 Andrzej Popławski Beginner 3 km 11:20 Oczekujące
68 Dominika Kuć Beginner 3 km 11:20 Oczekujące
69 Paweł Kuć Beginner 3 km 11:20 Oczekujące
70 Luiza Smaga Beginner 3 km 11:40 Oczekujące
71 Karol Bogdanowicz Beginner 3 km 11:00 Oczekujące
72 Maciej Beksiński Beginner 3 km 11:00 Oczekujące
73 Mateusz Gałkiewicz Runner 6 km 12:30 Zapłacono
74 Krzysztof Kornaś Runner 6 km 12:30 Zapłacono
75 Hubert Szczechla Runner 6 km 12:30 Zapłacono
76 Grzegorz Janiszewski Runner 6 km 12:30 Zapłacono
77 Grzegorz Lipiec Runner 6 km 13:10 Zapłacono
78 Włodzimierz Skosogorienko Runner 6 km 12:30 Zapłacono
79 Michał Harnik CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
80 Krzysztof Witkowski CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
81 Katarzyna Dominik CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
82 Jacek Majchrowski CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
83 Marcin Mierzwa CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
84 Damian Dziadura CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
85 Rafał Janczy CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
86 Bartłomiej Zieliński CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
87 Urszula Zielińska CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
88 Marcin Grębowiec CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
89 Tomasz Golecki CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
90 Arkadiusz Chuchla CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
91 Radosław Konieczny CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
92 Bogusław Kapel CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
93 Mateusz Lesiczka CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
94 Grzegorz Lipiec CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
95 Aneta Witkowska CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
96 Katarzyna Litka CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
97 Marcin Stępień CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
98 Justyna Uchanska-Stasiak CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
99 Aldona Czech CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
100 Paweł Walski CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
101 Dominik Sowa CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
102 Andrzej Wiercioch CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
103 Sebastian Garboś CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
104 Janusz Góraj CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
105 Krzysztof Góraj CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
106 Damian Garboś CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
107 Łukasz Wróbel CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
108 Klaudiusz Garboś CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
109 Anna Nowak CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
110 Dawid Owczarek Runner 6 km 12:30 Zapłacono
111 Weronika Rutkowska Runner 6 km 12:30 Zapłacono
112 Karol Nowicki Runner 6 km 12:30 Zapłacono
113 Łukasz Gębara Soho Survival Dębica Runner 6 km 12:30 Zapłacono
114 Piotr Lipa Soho Survival Dębica Runner 6 km 12:30 Zapłacono
115 Lucjan Weselak Soho Survival Dębica Runner 6 km 12:30 Zapłacono
116 Wojciech Zych Soho Survival Dębica Runner 6 km 12:30 Zapłacono
117 Aleksander Flis Soho Survival Dębica Runner 6 km 12:30 Zapłacono
118 Maciej Weselak Soho Survival Dębica Runner 6 km 12:30 Zapłacono
119 Paweł Wójcik Soho Survival Dębica Runner 6 km 12:30 Zapłacono
120 Radosław Dąbrowski Soho Survival Dębica Runner 6 km 12:30 Zapłacono
121 Fabian Sąsiadek Soho Survival Dębica Runner 6 km 12:30 Zapłacono
122 Karolina Dudek Soho Survival Dębica Runner 6 km 12:30 Zapłacono
123 Klaudia Chomka Runner 6 km 12:30 Zapłacono
124 Łukasz Podsiadło Runner 6 km 12:30 Zapłacono
125 Kamil Zawadka Runner 6 km 12:30 Zapłacono
126 Michał Szostak Runner 6 km 13:10 Zapłacono
127 Katarzyna Szostak Runner 6 km 13:10 Zapłacono
128 Adam Barański Runner 6 km 12:30 Zapłacono
129 Cyryl Niewiarowski Runner 6 km 12:30 Zapłacono
130 Mariusz Matysiak Runner 6 km 12:30 Zapłacono
131 Rafał Wójcik Runner 6 km 12:30 Zapłacono
132 Artur Zawadka Runner 6 km 12:30 Zapłacono
133 Marcin Kowalik Runner 6 km 12:30 Zapłacono
134 Arkadiusz Stojak Runner 6 km 12:30 Zapłacono
135 Jacek Iwański Runner 6 km 12:30 Zapłacono
136 Radosław Tyszka Runner 6 km 12:30 Zapłacono
137 Tadeusz Misiec Runner 6 km 12:30 Zapłacono
138 Krzysztof Tomaszewski Runner 6 km 12:30 Zapłacono
139 Łukasz Nowak Runner 6 km 12:30 Zapłacono
140 Dawid Kłoda Runner 6 km 12:30 Zapłacono
141 Mariusz Jabłonka Runner 6 km 12:30 Zapłacono
142 Radosław Jabłonka Runner 6 km 12:30 Zapłacono
143 Mariusz Jabłonka Runner 6 km 12:30 Zapłacono
144 Łukasz Hawryło Runner 6 km 12:30 Zapłacono
145 Łukasz Makowski Runner 6 km 12:30 Zapłacono
146 Marcin Szczepanik Runner 6 km 12:30 Zapłacono
147 Ueszula Ciesielska Runner 6 km 12:30 Zapłacono
148 Marcin Szczepanik Runner 6 km 12:30 Zapłacono
149 Grzegorz Olesinski Runner 6 km 13:10 Zapłacono
150 Ewelina Księżak Runner 6 km 12:30 Zapłacono
151 Agata Lichocka Runner 6 km 12:30 Zapłacono
152 Marta Frankel Runner 6 km 12:30 Zapłacono
153 Filip Dominik Runner 6 km 12:30 Zapłacono
154 Wioletta Wasylczyszyn Runner 6 km 12:50 Konkurs
155 Jarosław Niemann Runner 6 km 12:50 Konkurs
156 Marcin Maruszewski Runner 6 km 12:30 Voucher
157 Jakub Żak Runner 6 km 12:30 Zapłacono
158 Marcin Skoczeń Runner 6 km 12:30 Zapłacono
159 Andrzej Bogdał Runner 6 km 12:30 Zapłacono
160 Paweł Włodarczyk Runner 6 km 12:30 Zapłacono
161 Adam Sokół Runner 6 km 12:30 Zapłacono
162 Konrad Farkowski Runner 6 km 13:10 Zapłacono
163 Michał  Wasilewski Runner 6 km 12:30 Zapłacono
164 Kamil Marczuk Runner 6 km 12:30 Zapłacono
165 Marcin Pańko Runner 6 km 12:30 Zapłacono
166 Mariusz Sybilski Runner 6 km 12:30 Voucher
167 Elżbieta Sybilska Runner 6 km 12:30 Voucher
168 Wojciech Przątka Runner 6 km 12:30 Voucher
169 Jacek Okoń Runner 6 km 13:10 Zapłacono
170 Sławomir Jastrzębski Runner 6 km 12:30 Zapłacono
171 Anna Laska Soho Survival Dębica Runner 6 km 12:30 Zapłacono
172 Adam Zarębski Soho Survival Dębica Runner 6 km 12:30 Zapłacono
173 Marcin Łukasiewicz Runner 6 km 12:30 Zapłacono
174 Sandra Poziemska Runner 6 km 12:30 Zapłacono
175 Krzysztof Musiał Runner 6 km 12:30 Zapłacono
176 Jakub Sienkiewicz Runner 6 km 12:30 Zapłacono
177 Paulina Skrętek Runner 6 km 12:30 Zapłacono
178 Iza Wieczorek Biegnę dla Alicji 13:30 Zapłacono
179 Iza Wieczorek Biegnę dla Alicji 13:30 Zapłacono
180 Iza Wieczorek Biegnę dla Alicji 13:30 Zapłacono
181 Iza Wieczorek Biegnę dla Alicji 13:30 Zapłacono
182 Iza Wieczorek Biegnę dla Alicji 13:30 Zapłacono
183 Katarzyna Borowska Biegnę dla Alicji 13:30 Zapłacono
184 Kamil Stępień Biegnę dla Alicji 13:30 Zapłacono
185 Damian Gadziński Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
186 Andrzej Taraszkiewicz Biegnę dla Alicji 13:30 Zapłacono
187 Kamila Dąbrowska Runner 6 km 12:30 Oczekujące
188 Waldemar Pisorski Runner 6 km 13:10 Oczekujące
189 Michał Tracz Runner 6 km 13:10 Oczekujące
190 Dominik Cieśla Runner 6 km 13:10 Oczekujące
191 Adam Rutkowski Runner 6 km 13:10 Oczekujące
192 Elżbieta Nurowska Runner 6 km 12:30 Oczekujące
193 Elżbieta Kowalska Runner 6 km 12:30 Oczekujące
194 Ewelina Gałka Runner 6 km 13:10 Oczekujące
195 Mariusz Gałka Runner 6 km 13:10 Oczekujące
196 Grzegorz Jaskóła Runner 6 km 13:10 Oczekujące
197 Dariusz Samecki Runner 6 km 12:30 Oczekujące
198 Katarzyna Popławska Runner 6 km 12:30 Oczekujące
199 Liliana Klich Runner 6 km 13:10 Oczekujące
200 Adam Wach Runner 6 km 13:10 Oczekujące
201 Marcin Kukulski Runner 6 km 13:10 Oczekujące
202 Jarsoław Popłaś Runner 6 km 12:30 Oczekujące
203 Wojciech Kaczmarski Runner 6 km 13:10 Oczekujące
204 Izabella Dąbrowska Runner 6 km 13:10 Oczekujące
205 Anna Szmajdzińska Runner 6 km 12:30 Oczekujące
206 Kamil Rozłoga Runner 6 km 12:30 Oczekujące
207 Dawid Makowski Runner 6 km 12:30 Oczekujące
208 Łukasz Błoński Runner 6 km 13:10 Oczekujące
209 Anna Zmyłka Runner 6 km 13:10 Oczekujące
210 Tomasz Małolepszy Runner 6 km 13:10 Oczekujące
211 Krzysztof Znikacz Runner 6 km 12:30 Oczekujące
212 Kamil Dłużny Runner 6 km 12:30 Oczekujące
213 Dominik Kleczkowski Runner 6 km 12:30 Oczekujące
214 Adam Garbacz Runner 6 km 13:10 Oczekujące
215 Arkadiusz Czmych Runner 6 km 13:10 Oczekujące
216 Paweł Jeż Runner 6 km 12:30 Oczekujące
217 Hubert Dąbrowski Runner 6 km 12:30 Oczekujące
218 Jerzy Poseł Runner 6 km 12:30 Oczekujące
219 Jakub Tundak Runner 6 km 13:10 Oczekujące
220 Kaja Przuszkowska Runner 6 km 12:30 Oczekujące
221 Justyna Kowalska Runner 6 km 12:30 Oczekujące
222 Agnieszka Zdziarska Runner 6 km 12:30 Oczekujące
223 Jacek Gołoś Runner 6 km 13:10 Oczekujące
224 Bartek Pocisk Runner 6 km 13:10 Oczekujące
225 Artur Kubiak Runner 6 km 13:10 Oczekujące
226 Andrzej Gajak Runner 6 km 12:30 Oczekujące
227 Adrian Parowski Runner 6 km 12:30 Oczekujące
228 Agata Tomaszewska Runner 6 km 12:30 Oczekujące

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *