Home / Obozy ACH

Obozy ACH

NASZE TRENINGI I OBOZY ODMIENIĄ TWOJE ŻYCIE!

Najlepsze i sprawdzone metody treningowe: dzięki znakomitej kombinacji ćwiczeń nie tylko spalisz tłuszcz ujędrnisz sylwetkę, ale również zwiększysz wydolność, wytrzymałość organizmu i ogólną sprawność fizyczną.

Intensywne treningi i dieta nastawiona na szybkie i trwałe efekty: utrata od 3 do 8 centymetrów w talii i proporcjonalnie w biodrach, utrata wagi od 2 do 5 kg.

Różnorodność treningu: cross fit, nordic walking, treningi obwodowe, body pump (intensywne treningi spalające tkankę tłuszczową), ATB (nogi, pośladki i brzuch), zajęcia TRX, TABATA, spływy kajakowe, gry zespołowe, bieganie, bieganie z przeszkodami, rower, treningi poprawiające sylwetkę.

Edukacja: dla uczestników jak ćwiczyć i zdrowo się odżywiać.

Motywacja:obecność trenera i innych uczestników wzmocni Twoją motywację do osiągnięcia zakładanego celu. Wizja, że spotkamy się na kolejnym spotkaniu za miesiąc czy dwa aby sprawdzić czy podjęliście walkę ze sobą i czy zaszczepiliśmy w was ducha zdrowego stylu życia, dodatkowo Cię zmotywuje.

Kadra trenerska ludzi połączonych wspólną pasją z dużym doświadczeniem i wiedzą.

Małe grupy: maksymalna liczba uczestników podczas obozu to 18 osób. Dzięki temu jesteśmy wstanie zapewnić indywidualne podejście do uczestnika i stworzyć rodzinną atmosferę.

Uczestniczy otrzymują gotowe diety na posiłki, więc wyjeżdżają z gotowym przepisem lub z możliwością dostarczania diet do domów (tylko Warszawa).

Aktywny wypoczynek w najpiękniejszych zakątkach Polski: w Krainie Polskich Jezior Mazurskich lub przepięknych górach Bieszczad.

Z nami poczujesz się lepiej niż w domu, poznasz nowych przyjaciół i pokochasz aktywny tryb życia.

Niezależnie od tego czy lubisz aktywnie spędzać czas, czy potrzebujesz do tego dodatkowej motywacji, nasze obozy i treningi odchudzająco-kondycyjne i wytrzymałościowe są właśnie dla Ciebie!

PAMIĘTAJ 70% SUKCESU TO DIETA, A 30% TO TRENING. POMOŻEMY CI TO ZASZCZEPIĆ!

Trener:

Dariusz Sierhej
Założyciel organizacji Armageddon Challenge
i Prezes Fundacji Armageddon Challenge

O mnie:
Coach, motywator, trener, instruktor, crossfit, boks, kravmaga, finalista Fitlook 2016, szkoleniowiec klas mundurowych, biznesmen, fundator, społecznik, organizator wielu imprez sportowych, zawodów, wydarzeń charytatywnych, koncertów. Specjalizuje się w budowaniu własnej wartości, kreowaniu własnej marki w mediach społecznościowych, budowaniu dobrej opinii na temat siebie i marki, właściciel kilku spółek,prezes fundacji, praktyk życia i biznesu, a także i śmierci.  W życiu wychodzę z założenie, że tylko wariaci są coś warci

Sprawdzaj na bieżąco – kolejne oferty obozów będą się pojawiać na naszej stronie.