FreshMail.pl
  • Armageddon Challenge, ACH, Człowiek Pochodnia, biegi przeszkodowe
  • Armageddon Challenge, ACH, Człowiek Pochodnia, biegi przeszkodowe
  • Armageddon Challenge, ACH, biegi przeszkodowe
  • Armageddon Challenge, ACH, biegi przeszkodowe
  • ACH Edycja Zimowa., Armageddon Challnege
  • ACH Edycja Zimowa., Armageddon Challnege
  • Armageddon Challenge, ACH, Człowiek Pochodnia, biegi przeszkodowe
  • Armageddon Challenge, ACH, Człowiek Pochodnia, biegi przeszkodowe
  • Armageddon Challenge, ACH, biegi przeszkodowe
  • Armageddon Challenge, ACH, biegi przeszkodowe
  • ACH Edycja Zimowa., Armageddon Challnege
  • ACH Edycja Zimowa., Armageddon Challnege

Test RM

0.01

Wyczyść
ACH_Edycja_Zimowa_Trasa Armageddon Challenge biegi z przeszkodami biegi ekstreamlne
Armageddon Challenge, ACH, Człowiek Pochodnia, biegi przeszkodowe

BIEGNIJ OBOK CZŁOWIEKA POCHODNI - TYLKO NA ACH!

A MOŻE SAMEMU CHCESZ BIEC W PŁOMIENIACH?

ZIMA TRZYMA MOCNO – ROZGRZEJE WAS CZŁOWIEK POCHODNIA!

W KAŻDEJ TURZE BIEGÓW WŚRÓD UCZESTNIKÓW WYSTARTUJE BIEGACZ  Z PŁOMIENIAMI NA SOBIE – TEGO JESZCZE NIE WIDZIELIŚCIE!

A MOŻE SAMI CHCECIE SPRÓBOWAĆ?

W KAŻDEJ TURZE BIEGÓW 1 OSOBA BĘDZIE MOGŁA SKORZYSTAĆ Z NASZEJ EKIPY PIROTECHNIKÓW I SAMEMU STANIE SIĘ CZŁOWIEKIEM POCHODNIĄ!

Jesteś biegającym świrem, a może dopiero zamierzasz się nim stać. To dobry moment, aby podjąć taką decyzję – Zimowy Armageddon Challenge jest właśnie takim wyzwaniem.

Przenikający mróz, trzaskający śnieg pod stopami, lodowata woda, ściany ognia, zasieki, ściana płaczu i inne przeszkody – w sumie 25 na 6 km i 15 przeszkód na 3 km.

Podejmiesz wyzwanie? Wierzymy w Ciebie i w to, że dobiegniesz do mety.

Właśnie tego dnia poczujesz się kimś innym, zaczniesz podążać inną ścieżką.

Siła#Charakter#Szacunek

Armageddon Challenge, ACH, biegi przeszkodowe

U Alicji zdiagnozowano encefalopatię pod postacią opóźnienia w rozwoju we wszystkich sferach oraz zespołu pozapiramidowego o nieustalonej etiologii.

Zbieramy na diagnostykę w Kinder Centrum w Monachium oraz  terapię komórkami macierzystymi.

Weź udział w biegu i pomóż Alicji!

Fundusze będą przekazane do z Fundacji „Armageddon Challenge” do Fundacji „Zdążyć z Pomocą”.

Możecie wybrać opcję biegu „Biegnę dla Alicji” za 69 zł.

Trasa dla tych osób będzie prosta z 5 przeszkodami, pakiet startowy okrojony.

Z każdego pakietu przekażemy 19 zł.

Każdy kto biega amatorsko albo wcale, da radę tej trasie 🙂

W ramach opłaty startowej każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy, a w nim:

Przed startem

  • Koszulka termoatkrywna ACH
  • Niespodzianka od organizatora
  • Chip do pomiaru czasu do zwrotu na mecie

Na mecie

  • Medal ACH
  • Baton energetyczny
  • Butelka wody / gorąca herbata
Deski Armageddon Challenge

Najlepsze 3 osoby w każdej kategorii otrzymają:

  • deski Armageddon Challenge
  • Voucher na kolejny dowolny bieg
  • nagrody od sponsorów
Deski Armageddon Challenge

Kategoria Kobiet: I, II, III miejsce.

Kategoria Mężczyzn: I, II, III miejsce.

Kategorie Drużynowa, trzy najlepsze czasy drużyny I, II, III miejsce  (musi być startujących min. 6 drużyn).

Limity czasowe:
Beginner 55 minut
Runner 2h 20 minut
Worrior 3h 20 minut
Gladiator 4h 30 minut

Jeśli nie dobiegniesz na metę w wyznaczonym czasie, na mecie już nikogo nie będzie 🙂

Znamy  już miejsce!

Zawody odbędą się pod Warszawą w Zalesiu Górnym, ul. Wczasowa 1.

CHCESZ ZGŁOSIĆ DRUŻYNĘ?

Minimalna liczba osób to 10.
Informacje o wysokości zniżek i kody do użycia w koszyku znajdziesz poniżej.

Jak zarejestrować i opłacić?

  1. W danym biegu wybierz dystans.
  2. Przy przycisku „Dodaj do koszyka” możesz od razu określić liczbę pakietów. Ewentualnie już w samym koszyku.
  3. W koszyku wprowadź odpowiedni kod, aby uzyskać zniżkę. Cena zamówienia zostanie zmniejszona.
  4. Opłać zamówienie.
  5. Napisz na kontakt@armageddonchallenge.pl – ustalimy dane osób, rozmiary koszulek itp.

ZNIŻKI DLA DRUŻYN

  1. Drużyna od 10 osób 5% – kod zniżkowy „TEAM10”
  2. Drużyna od 20 osób 10% – kod zniżkowy „TEAM20”
  3. Drużyna od 40 osób 15% – kod zniżkowy „TEAM40”
  4. Drużyna od 70 osób 25% – kod zniżkowy „TEAM70”
Numer Startowy Imię Nazwisko Drużyna Rodzaj Biegu Godzina Startu Zapłacono
1 Andrzej Skolik Beginner 3 km 11:20 Zapłacono
2 Karolina Nowicka Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
3 Julita Titz-Koza Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
4 Łukasz Rudnicki Beginner 3 km 11:40 Zapłacono
5 Damian Stefaniak Beginner 3 km 11:40 Zapłacono
6 Joanna Centkowska Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
7 Kinga Królikowska Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
8 Sylwia Zielińska Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
9 Jacek Królikowski Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
10 Piotr Jurkowski Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
11 Adrian Bieliński Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
12 Jakub Druzic Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
13 Damian Kiepas Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
14 Agata Fidut Beginner 3 km 11:20 Zapłacono
15 Michał Nowaczyk Beginner 3 km 11:20 Zapłacono
16 Łukasz Kołbuc Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
17 Bartłomiej Sienkiel Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
18 Wojciech Górniak Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
19 Tomasz Rowiński Beginner 3 km 11:40 Zapłacono
20 Żaneta Rowińska Beginner 3 km 11:40 Zapłacono
21 Artur Ślufirski Beginner 3 km 11:40 Zapłacono
22 Michał Chabiera Beginner 3 km 11:40 Zapłacono
23 Konrad Zwierzyński Beginner 3 km 11:40 Zapłacono
24 Katarzyna Giżyńska Ventus Beginner 3 km 11:00 Płatne w dniu biegu
25 Marcin Domański Ventus Beginner 3 km 11:00 Płatne w dniu biegu
26 Dariusz Mączynski Ventus Beginner 3 km 11:00 Płatne w dniu biegu
27 Piotr SZpojankowski Ventus Beginner 3 km 11:00 Płatne w dniu biegu
28 Krzysztof Buraczewski Ventus Beginner 3 km 11:00 Płatne w dniu biegu
29 Paweł Siemieniak Ventus Beginner 3 km 11:00 Płatne w dniu biegu
30 Łukasz Nowociński Ventus Beginner 3 km 11:00 Płatne w dniu biegu
31 Magdalena Zielińska Ventus Beginner 3 km 11:00 Płatne w dniu biegu
32 Joanna Ziółkowska Ventus Beginner 3 km 11:00 Płatne w dniu biegu
33 Piotr Hyliński Ventus Beginner 3 km 11:00 Płatne w dniu biegu
34 Marta Siemieniak Ventus Beginner 3 km 11:00 Płatne w dniu biegu
35 Paulina Brzozowska-Siemieniak Ventus Beginner 3 km 11:00 Płatne w dniu biegu
36 Mariusz Antczak Ventus Beginner 3 km 11:00 Płatne w dniu biegu
37 Damian Sztabnik Ventus Beginner 3 km 11:00 Płatne w dniu biegu
38 Marta Bogotko Beginner 3 km 11:40 Zapłacono
39 milosz majewski Beginner 3 km 11:20 Zapłacono
40 Dariusz Uchorczak Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
41 Paweł Adach Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
42 Bartosz Tekielski Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
43 Janusz Błaszczak Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
44 Marcin Dubiel Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
45 Piotr Świstak Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
46 Beata Wnuk Beginner 3 km 11:40 Zapłacono
47 Aleksandra Rosloniec Beginner 3 km 11:40 Zapłacono
48 Piotr Kostrzyński Beginner 3 km 11:40 Zapłacono
49 Piotr Kostrzyński Beginner 3 km 11:40 Zapłacono
50 William Tshisense Kabulonga Beginner 3 km 11:20 Zapłacono
51 Łukasz Komierowski Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
52 Artur Brzeziński Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
53 Maciej Turkot Beginner 3 km 11:00 Oczekujące
54 Antoni Madziarski Beginner 3 km 11:40 Oczekujące
55 Katarzyna Płaska Beginner 3 km 11:40 Oczekujące
56 Anna Dach Beginner 3 km 11:20 Oczekujące
57 Michał Nowakowski Beginner 3 km 11:00 Oczekujące
58 Inga Grabarczyk Beginner 3 km 11:00 Oczekujące
59 Kamila Tracz Beginner 3 km 11:20 Oczekujące
60 Piotr Jarzębina Beginner 3 km 11:40 Oczekujące
61 Hubert Hudzik Beginner 3 km 11:40 Oczekujące
62 Damian Bukowski Beginner 3 km 11:20 Oczekujące
63 Ireneusz Bajdurski Beginner 3 km 11:40 Oczekujące
64 Kamil Papka Beginner 3 km 11:00 Oczekujące
65 Michał Skalski Beginner 3 km 11:00 Oczekujące
66 Kamil Popławski Beginner 3 km 11:20 Oczekujące
67 Andrzej Popławski Beginner 3 km 11:20 Oczekujące
68 Dominika Kuć Beginner 3 km 11:20 Oczekujące
69 Paweł Kuć Beginner 3 km 11:20 Oczekujące
70 Luiza Smaga Beginner 3 km 11:40 Oczekujące
71 Karol Bogdanowicz Beginner 3 km 11:00 Oczekujące
72 Maciej Beksiński Beginner 3 km 11:00 Oczekujące
73 Mateusz Gałkiewicz Runner 6 km 12:30 Zapłacono
74 Krzysztof Kornaś Runner 6 km 12:30 Zapłacono
75 Hubert Szczechla Runner 6 km 12:30 Zapłacono
76 Grzegorz Janiszewski Runner 6 km 12:30 Zapłacono
77 Grzegorz Lipiec Runner 6 km 13:10 Zapłacono
78 Włodzimierz Skosogorienko Runner 6 km 12:30 Zapłacono
79 Michał Harnik CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
80 Krzysztof Witkowski CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
81 Katarzyna Dominik CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
82 Jacek Majchrowski CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
83 Marcin Mierzwa CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
84 Damian Dziadura CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
85 Rafał Janczy CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
86 Bartłomiej Zieliński CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
87 Urszula Zielińska CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
88 Marcin Grębowiec CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
89 Tomasz Golecki CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
90 Arkadiusz Chuchla CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
91 Radosław Konieczny CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
92 Bogusław Kapel CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
93 Mateusz Lesiczka CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
94 Grzegorz Lipiec CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
95 Aneta Witkowska CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
96 Katarzyna Litka CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
97 Marcin Stępień CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
98 Justyna Uchanska-Stasiak CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
99 Aldona Czech CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
100 Paweł Walski CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
101 Dominik Sowa CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
102 Andrzej Wiercioch CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
103 Sebastian Garboś CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
104 Janusz Góraj CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
105 Krzysztof Góraj CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
106 Damian Garboś CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
107 Łukasz Wróbel CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
108 Klaudiusz Garboś CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
109 Anna Nowak CKB Tarnobrzeg Runner 6 km 13:10 Zapłacono
110 Dawid Owczarek Runner 6 km 12:30 Zapłacono
111 Weronika Rutkowska Runner 6 km 12:30 Zapłacono
112 Karol Nowicki Runner 6 km 12:30 Zapłacono
113 Łukasz Gębara Soho Survival Dębica Runner 6 km 12:30 Zapłacono
114 Piotr Lipa Soho Survival Dębica Runner 6 km 12:30 Zapłacono
115 Lucjan Weselak Soho Survival Dębica Runner 6 km 12:30 Zapłacono
116 Wojciech Zych Soho Survival Dębica Runner 6 km 12:30 Zapłacono
117 Aleksander Flis Soho Survival Dębica Runner 6 km 12:30 Zapłacono
118 Maciej Weselak Soho Survival Dębica Runner 6 km 12:30 Zapłacono
119 Paweł Wójcik Soho Survival Dębica Runner 6 km 12:30 Zapłacono
120 Radosław Dąbrowski Soho Survival Dębica Runner 6 km 12:30 Zapłacono
121 Fabian Sąsiadek Soho Survival Dębica Runner 6 km 12:30 Zapłacono
122 Karolina Dudek Soho Survival Dębica Runner 6 km 12:30 Zapłacono
123 Klaudia Chomka Runner 6 km 12:30 Zapłacono
124 Łukasz Podsiadło Runner 6 km 12:30 Zapłacono
125 Kamil Zawadka Runner 6 km 12:30 Zapłacono
126 Michał Szostak Runner 6 km 13:10 Zapłacono
127 Katarzyna Szostak Runner 6 km 13:10 Zapłacono
128 Adam Barański Runner 6 km 12:30 Zapłacono
129 Cyryl Niewiarowski Runner 6 km 12:30 Zapłacono
130 Mariusz Matysiak Runner 6 km 12:30 Zapłacono
131 Rafał Wójcik Runner 6 km 12:30 Zapłacono
132 Artur Zawadka Runner 6 km 12:30 Zapłacono
133 Marcin Kowalik Runner 6 km 12:30 Zapłacono
134 Arkadiusz Stojak Runner 6 km 12:30 Zapłacono
135 Jacek Iwański Runner 6 km 12:30 Zapłacono
136 Radosław Tyszka Runner 6 km 12:30 Zapłacono
137 Tadeusz Misiec Runner 6 km 12:30 Zapłacono
138 Krzysztof Tomaszewski Runner 6 km 12:30 Zapłacono
139 Łukasz Nowak Runner 6 km 12:30 Zapłacono
140 Dawid Kłoda Runner 6 km 12:30 Zapłacono
141 Mariusz Jabłonka Runner 6 km 12:30 Zapłacono
142 Radosław Jabłonka Runner 6 km 12:30 Zapłacono
143 Mariusz Jabłonka Runner 6 km 12:30 Zapłacono
144 Łukasz Hawryło Runner 6 km 12:30 Zapłacono
145 Łukasz Makowski Runner 6 km 12:30 Zapłacono
146 Marcin Szczepanik Runner 6 km 12:30 Zapłacono
147 Ueszula Ciesielska Runner 6 km 12:30 Zapłacono
148 Marcin Szczepanik Runner 6 km 12:30 Zapłacono
149 Grzegorz Olesinski Runner 6 km 13:10 Zapłacono
150 Ewelina Księżak Runner 6 km 12:30 Zapłacono
151 Agata Lichocka Runner 6 km 12:30 Zapłacono
152 Marta Frankel Runner 6 km 12:30 Zapłacono
153 Filip Dominik Runner 6 km 12:30 Zapłacono
154 Wioletta Wasylczyszyn Runner 6 km 12:50 Konkurs
155 Jarosław Niemann Runner 6 km 12:50 Konkurs
156 Marcin Maruszewski Runner 6 km 12:30 Voucher
157 Jakub Żak Runner 6 km 12:30 Zapłacono
158 Marcin Skoczeń Runner 6 km 12:30 Zapłacono
159 Andrzej Bogdał Runner 6 km 12:30 Zapłacono
160 Paweł Włodarczyk Runner 6 km 12:30 Zapłacono
161 Adam Sokół Runner 6 km 12:30 Zapłacono
162 Konrad Farkowski Runner 6 km 13:10 Zapłacono
163 Michał  Wasilewski Runner 6 km 12:30 Zapłacono
164 Kamil Marczuk Runner 6 km 12:30 Zapłacono
165 Marcin Pańko Runner 6 km 12:30 Zapłacono
166 Mariusz Sybilski Runner 6 km 12:30 Voucher
167 Elżbieta Sybilska Runner 6 km 12:30 Voucher
168 Wojciech Przątka Runner 6 km 12:30 Voucher
169 Jacek Okoń Runner 6 km 13:10 Zapłacono
170 Sławomir Jastrzębski Runner 6 km 12:30 Zapłacono
171 Anna Laska Soho Survival Dębica Runner 6 km 12:30 Zapłacono
172 Adam Zarębski Soho Survival Dębica Runner 6 km 12:30 Zapłacono
173 Marcin Łukasiewicz Runner 6 km 12:30 Zapłacono
174 Sandra Poziemska Runner 6 km 12:30 Zapłacono
175 Krzysztof Musiał Runner 6 km 12:30 Zapłacono
176 Jakub Sienkiewicz Runner 6 km 12:30 Zapłacono
177 Paulina Skrętek Runner 6 km 12:30 Zapłacono
178 Iza Wieczorek Biegnę dla Alicji 13:30 Zapłacono
179 Iza Wieczorek Biegnę dla Alicji 13:30 Zapłacono
180 Iza Wieczorek Biegnę dla Alicji 13:30 Zapłacono
181 Iza Wieczorek Biegnę dla Alicji 13:30 Zapłacono
182 Iza Wieczorek Biegnę dla Alicji 13:30 Zapłacono
183 Katarzyna Borowska Biegnę dla Alicji 13:30 Zapłacono
184 Kamil Stępień Biegnę dla Alicji 13:30 Zapłacono
185 Damian Gadziński Beginner 3 km 11:00 Zapłacono
186 Andrzej Taraszkiewicz Biegnę dla Alicji 13:30 Zapłacono
187 Kamila Dąbrowska Runner 6 km 12:30 Oczekujące
188 Waldemar Pisorski Runner 6 km 13:10 Oczekujące
189 Michał Tracz Runner 6 km 13:10 Oczekujące
190 Dominik Cieśla Runner 6 km 13:10 Oczekujące
191 Adam Rutkowski Runner 6 km 13:10 Oczekujące
192 Elżbieta Nurowska Runner 6 km 12:30 Oczekujące
193 Elżbieta Kowalska Runner 6 km 12:30 Oczekujące
194 Ewelina Gałka Runner 6 km 13:10 Oczekujące
195 Mariusz Gałka Runner 6 km 13:10 Oczekujące
196 Grzegorz Jaskóła Runner 6 km 13:10 Oczekujące
197 Dariusz Samecki Runner 6 km 12:30 Oczekujące
198 Katarzyna Popławska Runner 6 km 12:30 Oczekujące
199 Liliana Klich Runner 6 km 13:10 Oczekujące
200 Adam Wach Runner 6 km 13:10 Oczekujące
201 Marcin Kukulski Runner 6 km 13:10 Oczekujące
202 Jarsoław Popłaś Runner 6 km 12:30 Oczekujące
203 Wojciech Kaczmarski Runner 6 km 13:10 Oczekujące
204 Izabella Dąbrowska Runner 6 km 13:10 Oczekujące
205 Anna Szmajdzińska Runner 6 km 12:30 Oczekujące
206 Kamil Rozłoga Runner 6 km 12:30 Oczekujące
207 Dawid Makowski Runner 6 km 12:30 Oczekujące
208 Łukasz Błoński Runner 6 km 13:10 Oczekujące
209 Anna Zmyłka Runner 6 km 13:10 Oczekujące
210 Tomasz Małolepszy Runner 6 km 13:10 Oczekujące
211 Krzysztof Znikacz Runner 6 km 12:30 Oczekujące
212 Kamil Dłużny Runner 6 km 12:30 Oczekujące
213 Dominik Kleczkowski Runner 6 km 12:30 Oczekujące
214 Adam Garbacz Runner 6 km 13:10 Oczekujące
215 Arkadiusz Czmych Runner 6 km 13:10 Oczekujące
216 Paweł Jeż Runner 6 km 12:30 Oczekujące
217 Hubert Dąbrowski Runner 6 km 12:30 Oczekujące
218 Jerzy Poseł Runner 6 km 12:30 Oczekujące
219 Jakub Tundak Runner 6 km 13:10 Oczekujące
220 Kaja Przuszkowska Runner 6 km 12:30 Oczekujące
221 Justyna Kowalska Runner 6 km 12:30 Oczekujące
222 Agnieszka Zdziarska Runner 6 km 12:30 Oczekujące
223 Jacek Gołoś Runner 6 km 13:10 Oczekujące
224 Bartek Pocisk Runner 6 km 13:10 Oczekujące
225 Artur Kubiak Runner 6 km 13:10 Oczekujące
226 Andrzej Gajak Runner 6 km 12:30 Oczekujące
227 Adrian Parowski Runner 6 km 12:30 Oczekujące
228 Agata Tomaszewska Runner 6 km 12:30 Oczekujące
Koszulka ACH, Armageddon Challenge

PODEJMIJ WYZWANIE!

ZOBACZ CO MÓWIĄ NASI UCZSTNICY

Wybierz swój dystans

Podejmij wyzwanie
ACH Edycja Zimowa., Armageddon Challnege
ACH Edycja Zimowa., Armageddon Challnege

Zapisz się na newslettera ACH i zgarnij 5% zniżki na biegi!

Wyślij mi newsletter

FreshMail.pl