Home / Armageddon Challenge

Armageddon Challenge

Deklaracja Armageddon Challenge:

Po co stworzyliśmy organizację i fundację?

Po to by połączyć szczytny cel z pasją, by móc dać nadzieję innym, jak mi kiedyś ktoś dał i dzięki temu jestem tu gdzie jestem.

Doświadczyłem pomagania, doświadczyłem biegania i wspaniałego uczucia, jaką daje rywalizacja sportowa!

Sam kiedyś potrzebowałem pomocy i spotkałem dobrych ludzi na swojej drodze, którzy gdy upadłem na dno, pomogli mi się podnieść. Tak samo ja chce pomóc podnieść się tym, którzy tego potrzebują. Człowiek sam nie jest wart wiele, ale dzięki połączeniu wspólnych sił, może zdziałać bardzo dużo….

Nasz fundacja będzie pomagać bezdomnym dzieciom. Chcemy im i młodzieży pokazać, czym jest pasja, czym jest sport, aby wzbudzić w nich fascynację i chęć do życia i dalszej nauki. Będziemy pomagać niepełnosprawnym, którzy po ciężkich wypadkach stracili nadzieję na lepsze jutro, chcemy przywrócić im tą nadzieję. Będziemy pomagać ludziom, którzy naprawdę tej pomocy potrzebują, a nie mają jej od kogo otrzymać. Czasami wystarczy tak nie wiele, aby zmienić czyjeś życie.

Nie mamy ambicji wchodzenia na rynki światowe ze swoimi biegami i imprezami, nie marzymy o podboju Europy Zachodniej czy USA. Mamy ambicję pomagania, bo sami tego doświadczyłem i tak też zaczęła się moja historia z bieganiem i ukształtowała mój charakter i wskazała mi drogę, jaką teraz podążam.

Zawsze byłem dobrym organizatorem, zawsze dążyłem uparcie do celu, pokonywałem ciężkie przeszkody w życiu i stawiałem czoła trudnościom, jakie napotykałem.  Na co dzień, sport był w moim życiu od dawna i dzięki temu, że to kocham zrodził się Armageddon Challenge.

Chcemy pomagać i organizować najlepsze imprezy na świecie, chcemy abyśmy połączyli wspólnie siły i stali się jedną rodziną Armageddon Challenge. Tu nie będzie lepszych czy gorszych, jak jest w życiu codziennym, zmieńmy to!!

Robimy to dla Was i pragniemy zmotywować jak największą liczbę osób do zdrowego, aktywnego trybu życia i pomagania, bo dobro wraca ze zdwojoną siłą:

  1. Upadłeś-powstań jak nie dasz radę wyciągnij rękę..
  2. Masz lęki-pozbądź się ich..
  3. Nabierz pewności siebie..
  4. Zacznij żyć pozytywnie..
  5. Pomagajmy innym, jeśli jesteś silniejszy pomóż stać się silniejszym komuś innemu..
  6. Zmień słowo „w nie mogę” – „w dam radę..”
  7. Każdy potrzebuję motywacji, my też potrzebowaliśmy i teraz chcemy dać ją Tobie..

Kochani pomagajmy, bo my na pewno będziemy do Końca Świata i…., to jest nasza deklaracja!

Nie zawiedziemy Was, ale bez Was nie będzie nas! Pamiętajcie o tym ” Razem możemy wszystko”