Odpowiednio motywowany idź przez życie nie bacząc na przeszkody, tak jak w życiu, tak i tu nie jest łatwo…
Armageddon Challenge

Najbliższe wydarzenia

Kim jesteśmy?

Ekstremalne biegi dla wszystkich, nie tylko dla tych co biegają co dzień. Nowa organizacja biegów ekstremalnych powstała z myślą o Tobie!!
Tu sprawdzisz swój charakter, swoja psychikę, swoją siłę, wytrzymałość, sprawność, sprawdzisz samego siebie.
Ten bieg da Ci więcej niż połączenie kilku biegów razem. Coś co powstaje z pasji, co powstaje z myślą o wszystkich, co rodzi się z miłości jest najlepsze, dlatego będziemy najlepsi w Polsce, w Europie, w Świecie!!!
Nie robimy tego dla pieniędzy, nie robimy tego dla zysku, robimy to dla Ciebie, dla każdego z Was.
Dlatego możesz zostać częścią Armageddon Challenge, możesz zostać częścią tego co kochasz lub pokochasz. Połączenie wspólnie sił, da nam wyjątkową moc, moc Armageddonu!!!
Zapraszamy wszystkich silnych, słabych, młodych, starych, niepełnosprawnych, kobiety i mężczyzn, tu nie ma barier, tu nie ma nie mogę, nie dam rady, nie potrafię! Wszystko zaczyna się w głowie, nieważne są mięśnie, nie!!!

Nie ważne jak wyglądasz, nie ważne kim jesteś, ważne kim chcesz być!
Jeśli nigdy nie zadałeś sobie tego pytania, zadaj je sobie dziś i zapisz się na bieg, a pomożemy Ci stać się kimś wyjątkowym, kimś innym!
Jeśli nie stać Cię na bieg, napisz do nas, opisz swoją sytuację, swoją historię, pomożemy Ci. Jeśli boisz się że nie dasz rady, napisz do nas.  Jeśli jesteś niepełnosprawny, a chcesz dokonać tego co inni mówią że to nie możliwe, zgłoś się do nas, dokonamy niemożliwego!

Aktualności

Dlaczego my?

To największe tego typu wydarzenie sportowe w Polsce, to coś więcej niż tylko biegi, to event, gdzie posłuchasz muzyki na żywo, zobaczysz występy młodych utalentowanych sportowców i nie tylko. Wkrótce rozpocznie się nowa era, era armageddonu –  będzie wielkie widowisko dla wszystkich!! Tu znajdziesz motywacje dla Siebie!
To miejsce dla wszystkich!
Tu poznasz swoje słabości!
Tu poznasz nowych przyjaciół!
Tu staniesz się kimś innym!

Wybierając jeden z czterech dystansów dostosowany do Twoich możliwości możesz doświadczyć wszystkiego co w sporcie najpiękniejsze. U nas zawsze spotkasz oryginalne przeszkody i wyjątkowe atrakcje, zawsze czymś Cię zaskoczymy!
Motywacja, wsparcie, możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na specjalnie zaprojektowanym torze, starcie nie tylko z przeszkodami , ale i z samym sobą, z własnymi słabościami, porównanie swoich wyników z innymi zawodnikami i genialna atmosfera pomocy i współpracy to wartości, które na pewno znajdziesz na Armageddon Challenge.
Charakter, siła, szacunek i wsparcie to My!!

Nasi partnerzy