Home / Sezon 2017

Sezon 2017

Armageddon Challenge to nie tylko organizacja, a głównie od początku 2017 roku fundacja Armageddon Challenge, która organizuje biegi połączone z akcjami charytatywnymi na rzecz chorych dzieci, fundacja również podjęła się misji, pracy z młodzieżą z specjalnego ośrodka wychowawczego w Pruszkowie.

Zorganizowaliśmy w 2017 roku, I walentynkowy bieg dla par, edycję zimową w Warszawie z akcją charytatywną na rzecz chorej Alicji, I edycję lubelską w Janowcu nad Wisłą połączoną z akcją charytatywną na rzecz małego Jasia, I edycję małopolską w Krakowie, zorganizowaliśmy aukcję charytatywną na rzecz Ośrodka wychowawczego, udział w akcji i wsparli akcję między innymi takie osoby  jak : Eliza Gwiazda, Marcin Szreder, Andrzej Wawrzyk, Jarosław Milner, Ryszard Rembiszewski, Paweł Jóżwiak, Karol Milewski, Doniu Dominik Grabowski, Cezary Trybański.

Rok 2018 to kolejne wyzwania i kolejne cele.

Wyłoniliśmy TOP 10 ACH  w kategorii Mężczyzn i Kobiet

TOP 10 2017 KOBIET

1. Natalia Żukowska
2. Monika Szadyko
3. Monika Grywińska-Mierzejewska
4. Jolanta Żebrowska
5. Patrycja Sandomierska
6. Diana Szewczyk
7. Marta Frankel
8. Ramona Przybyłowicz
9. Edyta Baluta
10. Sylwia Łukasik

TOP 10 2017 MĘŻCZYZN

1. Bartłomiej Sienkiel
2. Paweł Kister
3. Krzysztof Chomicz
4. Jakub Żak
5. Jakub Bugajski
6. Grzegorz Olesinski
7. Patryk Marszałkowski
8. Dariusz Niedzielski
9. Krzysztof Kowalski
10. Maciej Otwinowski

Zapraszamy na sezon 2018!   Podejmij Wyzwanie!! Dołącz do naszej ligi, baw się, trenuj, zwyciężaj! A już niedługo powstanie aplikacja biegowa, gdzie znajdzie się ACH.