Home / Integracja dla firm

Integracja dla firm

Firma Armageddon Challenge zajmuje się w sposób profesjonalny organizacją imprez integracyjnych.

Dysponujemy własnym sprzętem i terenem. Dzięki temu możemy w sposób kompleksowy obsługiwać klienta i dostosowywać charakter imprezy do jego oczekiwań. Zajmując się imprezami integracyjnymi działamy w sposób sprawny – jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę. Spersonalizowane oferty tworzymy z reguły w ciągu kilku godzin od zapytania w sposób kompetentny kontaktując się z klientem i ustalając szczegóły imprezy.

Armageddon Challenge zaczął swoją działalność od organizacji biegów z przeszkodami, w chwili obecnej obsługujemy prywatne firmy, jak i zamówienia rządowe.

Specjalizujemy się w:

  • Ekstremalne biegi z przeszkodami, czyli zorganizowanie zawodów dla całej firmy, tu nie będzie per Pan, per Prezes czy Dyrektor, tu każdy jest równy, każdy zostanie przeczołgany pod zasiekami, zmieszany z błotem i poczuje gorący żar ognia.
  • Bieg na orientację w lesie z punktami crossfit.
  • Paintball tradycyjny w opuszczonych budynkach i paintball z wykorzystaniem amatorskich łuków.
  • Oferujemy nocleg, wyżywienie, muzykę , prowadzącego. Ty ustalasz warunki my je wykonujemy.
  • Organizujemy niepowtarzalne imprezy firmowe, będąc atrakcyjnym i skutecznym narzędziem budowania relacji oraz wzmacniania lojalności między pracownikami i przełożonymi.

Nasza oferta skierowana jest do nowoczesnych, prężnie rozwijających się firm i instytucji, które dbają o kreatywny rozwój swoich pracowników i partnerów biznesowych.

Każda impreza skonstruowana jest indywidualnie pod potrzeby klienta, jego oczekiwania i budżetu jaki chce przeznaczyć. Organizujemy zarówno wyjazdy wysoko budżetowe z pełną oprawą i autorskim scenariuszem, jak i niskobudżetowe z ciekawym programem dopasowanym do potrzeb zamawiającego.

U nas słowo „nie mogę” zamieniamy w zobaczymy czy da się to wykonać, dajemy z siebie 100 %, profesjonalna obsługa, instruktorzy, byli żołnierze, instruktorzy crossfit, mieszanych sztuk walk, survivalowcy.

Jesteś szefem, menagerem zespołu chcesz aby długo o Tobie mówiono w firmie, skontaktuj się z nami kontakt@armageddonchallenge.pl