Home / Program 99+

Program 99+

PASJA, RADOŚĆ, ZWYCIĘSTWO

Program Partnerski 99 + został stworzony właśnie dla Ciebie, przy niewielkim wkładzie możesz zostać partnerem i przyjacielem Fundacji Armageddon Challenge, wystarczy że przystąpisz do programu 99 +. Możesz nie tylko brać czynny udział w zawodach, ale i przyczynić się do wspierania akcji organizowanych przez Fundację Armageddon Challenge , Biegam aby pomagać ” Biegnę dla….” zamieniamy km na złotówki” Wspomagamy wskazane przez lokalne społeczności osoby, które są w potrzebie. Najczęściej specjalnym patronatem wraz z samorządem lokalnym objęte są małe dzieci walczące o Swoją lepszą przyszłość. Regularnie organizujemy zawody biegowe w całej Polsce, akcje charytatywne wspierające chore dzieci, treningi dla młodzieży na naszym torze, szkolenia klas mundurowych, łączymy pasję z promowaniem zdrowego i aktywnego trybu życia.

Armageddon Challenge to impreza dla całej rodziny. W miasteczkach ACH znajdziesz liczne atrakcje dla dorosłych i dzieci, dla których tworzymy trasy ACH Kids.

Wyzwania Armageddon to również znakomita forma aktywności i integracji firm. Żeby dotrzeć zespołem do mety, pracownicy i kadra zarządzająca musi z sobą współpracować.

Dzięki przystąpieniu do programu, możesz tylko zyskać, dając nie wiele , zyskujesz bardzo wiele.

Zbuduj zaufanie Swoich partnerów, będąc partnerem Fundacji Armageddon i otrzymaj Certyfikat Przyjaciela i Partnera Fundacji.

Dołącz do naszej rodziny i pomóż nam pomagać!

Zorganizowaliśmy już ponad 15 imprez sportowych, połączonych z akcjami charytatywnymi, dwukrotnie braliśmy udział w szkoleniach klas mundurowych na Pro Defense, zorganizowaliśmy dużą imprezę medialną połączoną z premierą kalendarza charytatywnego i aukcją charytatywna. Pracujemy dla Ośrodka Wychowawczego w Pruszkowie, pracując z trudną młodzieżą.
Wśród przyjaciół fundacji są takie osoby jak Artur Chamski, Marcin Szreder,Cezary Trybański, Eliza Gwiazda, Ryszard Rembiszewski, Andrzej Wawrzyk,Paweł Jóźwiak, Dominik Grabowski ” Doniu” Karol Milewski,Marcin Różalski „Różal”, Mariusz Wach, MagnetiG, firmy takie jak Body Chief,PMShooter,MonteHause Apartaments, Fizjobel,Sabat Krajno,Miasto Górno, Miasto Góra Kalwaria,Miasto Lesznowola,Gmina Janowiec nad Wisłą, Nadwiślanskie Muzeum w Kazimierzu Dolnym,Festiwal Biegów,Kazimierski Zdrój, Stabilux, ITV Warszawa,Obozy Biegowe, Nostalgia.

Ty też możesz być wśród partnerów naszej fundacji i organizacji.

Jesteśmy fundacja i organizacja, która wspiera Ośrodek wychowawczy w Pruszkowie i organizuje akcje charytatywne na rzecz chorych dzieci, organizujemy ekstremalne biegi z przeszkodami, szkolenia klas mundurowych, imprezy integracyjne dla firm, obozy sportowe dla dzieci i dorosłych, biegi dla dzieci, treningi dla młodzieży, organizujemy spotkania motywacyjne dla dzieci i młodzieży z ośrodka ze znanymi osobami, sportowcami, aktorami, artystami i muzykami. Cele naszej fundacji, móc pomóc naszym podopiecznym w dużym stopniu, dołożyć do ich walki z chorobą duży swój wkład.Zamierzamy podjąć współpracę z kilkoma ośrodkami wychowawczymi w Polsce. Organizować kilka aukcji charytatywnych w roku i kilka imprez biegowych połączonych z akcjami charytatywnymi .

Po niżej przedstawiamy pakiety miesięcznego wsparcia oraz możliwości jakie dajemy w zamian współpracy.

Usługa/pakiet

PAKIET BRĄZOWY
1000 PLN / JEDNORAZOWO
99 PLN/MSC

PAKIET SREBRNY
2000 PLN / JEDNORAZOWO
199 PLN/MSC

PAKIET ZŁOTY
3000 PLN / JEDNORAZOWO
499 PLN/MSC

PAKIET PLATYNOWY
4000 PLN / JEDNORAZOWO
1999 PLN/MSC

OFICJALNY PARTNER ZESPOŁU

tak

tak

tak

tak

KOD ZNIŻKOWY NA WSZYSTKIE IMPREZY ACH

10%

10%

15%

20%

ODLICZENIE OD PODATKU

tak

tak

tak

tak

VOUCHERY NA ZAWODY ACH

3 PAKIETY

4 PAKIETY

6 PAKIETÓW

10 PAKIETÓW

REKLAMA

Na stronie www.armageddonchallenge.pl

Na stronie www.armageddonchallenge.pl , ulotki, plakaty , reklama na torze sprawnościowym na stałe

Na stronie www.armageddonchallenge.pl i www.armageddonfashion.pl , ulotki, plakaty , reklama na torze sprawnościowym na stałe, logo na ściance sponsorskiej

Na stronie www.armageddonchallenge.plwww.armageddonfashion.pl i www.fundacjaarmageddon.pl
ulotki, plakaty , reklama na torze sprawnościowym na stałe, logo na ściance sponsorskiej,logo na koszulkach i status srebrnego partnera

REKLAMA W MEDIACH ACH (Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat)

Tak grafika powitalna

Grafika powitalna oraz promocyjna i jeden post  po zawodach

Grafika powitalna oraz promocyjna i tematyczna, post po każdych zawodach i przed zawodami

Grafiki pod konkretne działania (partner wybiera co zareklamować po akceptacji ACH i  post na miesiąc na 2 wybrane  media

STOISKO NA ZAWODACH ACH i EVENTACH

nie

nie

tak

tak

TRENING DLA PRACOWNIKÓW FIRMY

nie

nie

tak

tak

BANER NA ZAWODACH + LOGA Partnera na banerach ACH, baner na torze ACH na stałe

tak

tak

tak

tak

reklama podczas wejść tv, radio

Nie

Nie

Nie

tak

reklama w prasie

Nie

Nie

Nie

tak

reklama w filmach ACH

tak

tak

tak

tak

logo na bilbordach ACH

Nie

Nie

Nie

tak

Jeśli jesteś zainteresowany/a przystąpieniem do programu 99 +
kontakt: darek@armageddonchallenge.pl

Regulamin programu mieści się w siedzibie Fundacji Armageddon Challenge.